HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygu bozukluğu yaşıyorum gülerken ağlama isteği geldiği gibi

Kendimi pek iyi hissetmiyorum artık çok neşeliyken bir anda sinirlenebiliyorum. Kendimden korkuyorum yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum sinirlenip ani çıkışlar yaptığımda üzülüyorum pişman oluyorum ama ne kadar tutarsam kendimi sanki bir o kadar çok patlayacağım gibi hissediyorum. Sizce ne yapmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemem gerek?
Tarih : 02.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Duygu durumlarimiz zaman zaman degiskenlik gosterebilir. Tepki vermek, hislerimizi belli etmek hayatin icinde dogal bir surectir. Tepki vermenizden cok tepkinizin siddeti ve rotasidir. Ofkeyi kontrol etmek zaman zaman zorlasir. Tekrarlandiginda refleks haline gelebilir. Bu da bir surec gerektirir. Randevu alarak bizlerle iletisim kurabilirsiniz. Sevgiler

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi