İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygularımı kontrol edemiyorum, ne yapmalıyım?

Her zaman çok fazla sinirli ve gerginim. Mutlu olduğum anlarda bile bir kelime sinirlerime hükmedebiliyor. Bu durum hem kendime hem çevreme zarar veriyorum. Günlük hayatımda kiminle konuşursam konuşayım, tüm gün düşünüyorum. Bazen söylediklerime ve yaptıklarıma bile gün sonunda kızıyorum. Sürekli düşünmek çok yoruyor daha çok sinirleniyorum. Ne yapmalıyım bu durum beni fazlasıyla yoruyor. İnsan ilişkilerimde bile. Kendime özgüvenim çok fazla sosyal çevremde benimle konuşmak için çabalayan çok fazla insan var ama o kadar sinirliyim ki herkesi uzaklaştırıyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?
Tarih : 20.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ani sinirlenmelerin bir çok nedeni vardır. Bu, yaşadığınız durum, hormonlar, aşırı sorumluluk, mükkemmeliyetçilik ve depresyon kaynaklı olabilir. Öncelikle bu kadar ani sinirlenmenize neden olan problemi bulamamız gerekir. Bunun için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi