İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygusal açlık problemini nasıl aşabilirim?

Merhaba, benim yaklaşık 2 senedir belirli periyodlarda tekrarlayan tıkınırcasına yemek yeme bozukluğum var. Buna engel olamıyorum lütfen bana yardımcı olun
Tarih : 20.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Merhaba. Düzenli psikoterapi görmeniz gerekiyor öncelikle, seanslarda detaylıca değerlendirebilirim bu sorunuzu. Aslında neye karşı ya da kime karşı ilgi ve şefkat beklentiniz var içsel dünyanızda. Şemalarınız ne durumda ki bu şekilde bir yeme bozukluğuna itti sizi. Bu çok genel bir değerlendirme. Lütfen platform üzerinden bana randevu oluşturun, vakit kaybetmeden seansları başlatalım ve bu bozukluğun önüne geçebilelim, ne kadar vakit kaybederseniz o kadar ilerleyecek bu bozukluk öyle düşünün.. Sevgilerimle..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi