İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkek arkadaşımla aşırı sorun yaşıyoruz ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşımla 1 buçuk yıldır birlikteyiz, son zamanlarda aşırı tartışıyoruz ve konu sürekli ayrılığa gidiyor endişeye kapılıp ayrılmamak ve ayrilmamasi için elimden geleni yapıyorum, bazen sinirlenince kendimi kontrol edemeyebiliyorum bu daha kötüye itiyor bizi. Bir konuyu uzatıp beni doldurup geriye çekiliyor ben patlayınca her şey benim yüzümden olmuş oluyor. Sadece benim hatalarımı gördüğü için sorunun bende ve kendisini değiştirmesi gereken kişinin ben olduğumu düşünüyor daha kontrollü olmam gerektigini söylüyor o bendeki rahatsızlıklarını söylerken benim ona karşı olan rahatsızlıklarımı dile getirtmiyor ilk önce benim duzelmem gerektiğini onun davranışlarını sonra ele almamız gerktigini söylüyor seviyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum ozguvenimin düştüğünü hissediyorum
Tarih : 02.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, İlişkilerde tartışmalar olması kaçınılmazdır. Ama nasıl tartıştığımız çok önemli diye düşünüyorum. Burda sorun yaşadığınız durumları bilmek çok önemli. Daha detaylı bilgi edinmek ve size yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi