İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkeklerden ve başarılı insanlardan nefret ediyorum

Hayatımda her tanıdığım insandan özelliklede erkeklerden aşırı bir derecede nefret ediyorum. Ayrıca bu insanlar bir şeyi başardığında kendimi çok diplerde görüyorum sanki hiç bir şeyi başaramayacakmışım gibi kafamda olan bilgiler uçup gidiyor adeta sizce ne yapmalıyım? Duygularımı kontrol etmek için?
Tarih : 26.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, neden özellikle erkeklerle ilgili bunu düşünüyorsunuz peki? Daha önce birinin başarısı sizin başarılı olmanızı engelledi mi ya da sizce sadece bir kişi mi başarılı olabilir? Bu düşüncelerinizin nedenini anlamamız için, hikayenizin tamamını dinlemek gerekmektedir. Konu ile ilgili uzman arkadaşlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi