İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim depresyonda

Eşim hayattan zevk almadığını söylüyor. İşini bile artık yapmak istemiyor. Geleceğe dair beklentisi yok arzusu yok. Sadece kader nasip deyip geçiştiriyor. Psikoloğa gidip ilaç yazdırdık. On beş gün kullandı ve hiçbir şey düşünemiyorum bu ilaçları kullandığımda deyip, bıraktı. Şu an çok daha sinirli kendini tokatlıyor, sinirlendiği zaman benim üstüme gelmeyin diyor dayanamıyorum diyor. Üstüne gitmezsek anlatmazsak nasıl olur, nasıl düzelir bilemiyorum.
Tarih : 29.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, anladığım kadarıyla eşiniz zor bir dönemden geçiyor fakat bunun nedeni anlamamız önemli. Bunun için eşinizi psikolojik tedaviye ikna edebilir, farklı terapi yöntemleri deneyebilirsiniz. Psikologofisi.com adresimiz üzerinden psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi