İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Esim gittikce cekilmez biri oluyor

Esim cabuk sinirlenen,siddete meyilli,surekli ilgi isteyen geceleri uyumakta cok zorlanan hatta uyuyamayan,çapkın biri,evlendigimiz ilk gunden bugune 10 yil gecti eskiye gore daha cekilmez biri oldu,surekli evde,surekli dibinde olmami,onunla ilgilenip durmami istiyor,cinsellik onun icin cok onemli cok duskun ama ben oyle degilim cunku beni cok aldatti bende esimden sogudum onu sevip sevmedigimi sorgular oldum birtane cocugumuz var,bana hep hakeret ediyor,surekli elestiriyor,arada itekliyor,beni sevmedigini soyluyor,biraz iyi oldugunda beni affet seni cok seviyorum soylediklerimin hepsi gercek dusuncelerim degil seni kırmak istemiyorum falan diyor ne yapmaliyim bilemuyorum?
Tarih : 07.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Yazınızı okudum ve eşinizin sebep olduğu haksızlıklardan, aldatılmaktan, sevilmemekten, iteklenmekten bahsetmişsiniz. Yaşadığınız bu zor süreçte en kısa zamanda bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi