İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim isteklerime saygı duymuyor

Ben 21 yaşında evli bir bayanım eşimle 1 yıl 3 aylık evliyiz bir oğlum var ilk evlendiğimizde eşime çocuk istemiyorum dedim tamam dedi ama sonra kben korunmaya çalıştıkca kızdı niye yapıyosun dedi oğlumuz olduktan sonra ben ona ben çocuk istemiyodum şiödi sen bana baskı yapıp isteklerime saygı duymadın dedim bana tamam bundan sonra senin isteklerin olucak dedi ama hiç öyle olmuyo sözlerini tutmuyo şimdi çocuk yaptığım için çok pişmanım ne yapmalıyım
Tarih : 17.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Eşinize düşüncelerinizi doğru bir şekilde aktaramamış olabilirsiniz. Çocuk konusunda da pişmanlık duymak bu durumu değiştiremez. Onun varlığını kabullenip kendinize ufak ufak zamanlar ayırıp enerjinizi toplayıp oğlunuzla daha kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Eşinizle iletişim problemi yaşıyorsanız bir çift terapistine gitmenizi öneririm. Çift terapisti sizi doğru iletişim kurmaya yönlendirecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi