İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimi eve çağırmalı mıyım

İki hafta önce eşimle küçük bir sebepten büyük bir kavga ettik, Çocuklarımın önünde beni dövdü (bu ilk değildi) ve onu evden kovdum, hala kendini haklı zannedip tek bir olumlu yaklaşım göstermemesine rağmen aile terapisti için onu ikna ettim, yalnız onun tek istediği evine rahatına kavuşmak gibi görünüyor, üç defa eve geliyorum diye mesaj yazdığında gelmesini istemediğim için gelemedi, şimdi ağırına gidiyor üç defa eve alınmadım beni kovdun vs. Diyor, aile terapisi için zorda olsa ikna olmuş iken önümüzdeki cuma gününe kadar eve gelmemesi mi daha iyi olacaktır, veya en azından terapiste gitmeyi kabul edip adım attığı için bende eve gelmesini söylemeli miyim? Sizce hangi durum bizim için iyi olur, terapiste aynı evden gitmek mi? Ayrı yerlerden gidip sonrasında eve dönmek mi?
Tarih : 09.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada artısını eksisini düşünüp karar almalısınız. Acaba eve tekrar dönerse sonrasında çift terapisine gitmeyi yine de kabul edecek mi? Bunu önce düşünün sonrasında eşinizle konuşun, tekrar gelmeni isterim fakat bizim ilişkimizin daha sağlıklı olması için çift terapisi şart ve sonrasında vazgeçmenden endişeleniyorum gibi açık bir şekilde duygularınızı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Onun cevabına göre sizde bir sonuca ulaşacaksınızdır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi