İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimin ailesiyle sıkıntılarım var

Bir buçuk senedir evliyim. Eşim nişanlanacakken abisinin hep beraber (kayınpeder kayınvalide abisi eşi ve çocuğu)oturma isteği oldu bende o anki hevesle kabul ettim. Evlendikten sonra bu isteği kabul edip istedikleri hayatı yaşamama rağmen eşimden ve ailesinden bir dönüş alamıyorum. Değer vermek nedir bilmiyorlar. Sanki ben bu hayatı yaşamaya mecburmuşum gibi davranıyorlar. Bu konuda eşimin desteği olsun istiyorum eşimle nasıl bir iletişim kurmalıyım
Tarih : 22.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Aynı evde üç tane çekirdek ailenin yaşaması sınırları korumak açısından zor olabilir ama böyle bir seçimden memnunsanız burada iletişimin açık, net ve samimi olması gerekir. Beklentiniz veya hayal kırıklığınızı ifade edebilmelisiniz ki karşıntarfta sizden beklentisini söylesin. Bu konuda daha şeffaf olursanız herkesin düşüncesini öğrenmiş ve onlarda sizin düşüncelerinizi bilmiş olurlar.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi