İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimin sorunları var

Merhaba eşimle 8 aylık evliyim ama sorunlarımız var. 10 yıllık birlikteliğimiz var 2 ay önce ayrılık yaşadık tekrar birleştik. Her şey iyi gidiyordu, ağır bir bunalımındaydı iyi olmadığını söylüyordu, iyi gidiyorduk ama şuan gelecek görmediğini söylüyor beni sevdiğini ve elbet ayrıldığımızı geleceğimizin olmadığını heyecanımızın bittiğini ve her şeyde beni istemsiz olarak suçlu görüyor elimi bile tutmak istemiyor şimdi kendininse ruhsal olarak iyi olmadığını anladığı için destek almak istiyor ama ilişkimi için değil kendi için yardımcı olur musunuz?
Tarih : 18.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aslında eşinizin kendisiyle ilgili problemleri ilişkinize yansıyor, eşinizin kendisi için aldığı yardım ilişkiniz için de sağlıklı olabilir. Kendi için problemlerini çözdüğünde ilişkiniz için de yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi