İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle anlaşamıyoruz, evine bakmıyor

Merhabalar 28 yaşında 3 yıllık okumuş çalışmış evli bir bayanım ancak şuan çocuğum olması sebebi ile iş hayatıma ara verdim eşimle sorunlarımız benden telefonu gizlemesi ile başladı ve ortak malımız olan arabamızı satıp parayı ortadan yok ettiğini anladığımda para için çok geçti. Telefonumu elime geçirip o uyuduğunda gecelerce telefonun şifresini bulmaya çalıştım ve sonunda buldum da. Karşıma çıkanlar vücudumdaki tüm kanı çekmişti, acıydı ama her kadın gibi olmasa da çoğu kadın gibi ben de aldatılmıştım; hem farklı siteler hem de eskortlar ile. Midem kaldırmadı, evden gönderdim ancak sözler verdi tutarmış gibi yaptı tatile falan götürdü (göz boyamak). Daha sonrası benden parasını saklamaya başladı tekrar, geliri iyi olan bir adam bu arada. Şimdi de evine bakmıyor, artık tamamen kafamda bitirdim. Sanırım beni kendine muhtaç etmek için yapıyor. Nasıl bir tutum izlemeliyim? Lütfen yardımcı olun. Psikolojim zaten toplum içine çıkmaya müsait değil herkesten uzaklaştım, yalnız kızım ve ben.
Tarih : 07.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Eşinizle güveninizi sarsacak durumlar yaşamışsınız. Belki de tam güvenemeden tekrar barıştınız. Son zamanlarda yaşanan olumsuzluklardan ne kadar etkilendiğinizi onunla açıkça konuşabilirsiniz. Nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirtebilirsiniz. Onu dinleyebilirsiniz; neden böyle davrandığının nedenlerini açıklamasını isteyebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin yarattığı olumsuz duyguları, yıpranmışlığınızı ise terapi yoluyla bir psikolog ile paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi