HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle boşandım ne yapmalıyım

Ben 15 yıldır evliydim eşimi severek kaçarak evlendim 2 çocuğumuz var bundan yaklaşık 8 yıl önce eşim beni aldatmış akrabamızla ben bunu ilk 2016 da öğrendim yeminler edip üzerini kapattı. Bu sene Nisan ayında bir arkadaşımın çocuğunun yanında şaka yaptı annesine ben de sinirlendim kavga etmeye başladık ve kavga o eskiye gitti ve her şeyi açıkladı akrabamızla birlikte olmuş ama kız kendi isteğiyle yapmamış eşim zorlamış. Nisan ayından sonra boşanma süreçlerimiz gerçekleşti temmuzda boşandık çocuklarımıza artık anlaşamadığımızı ve ayrı evlerimizin olacağını anlattık bu süreç biraz üzüldüler. Şu an kardeşim ben ve çocuklar kalıyoruz bu süreç onlar içinde benim içinde zor geçiyor. Evimizi özledik onlarda bende eşim boşandığımız günden itibaren beni hiç rahat bırakmadı mesajlar atıyor her gün geri dön seni seviyorum ben diye bir gün duruyor ailem beni evlendirir diyor bir gün duruyor intihar edeceğim ben diyor artık gerçekten çok yoruldum ve ne yapacağımı bilmiyorum benim ailem dönmemizi istemiyor sırf akrabam diye ben çocuklarım için geri döneceğim desem ne olur bu adama nasıl güvenirim bir daha sorularıma cevap bulamıyorum gitsem ne olur kalsam ne olur çok yorgun ve cevapsız hissediyorum kendimi.
Tarih : 26.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar sevgili danisanim; Evlilik dinamiklerini sarsan maddelerden bir tanesiyle karsilasmissiniz. Haliyle kafa karisikliginiz, hayatla ilgili kaygilariniz, yola yalniz devam etmekle ilgili anksiyetik duygularinizin varligi cok normal. Iliski sorunlari, iliski bitisleri bize bir yardim ihtiyaci arama sureci olusturabilir. Randevu alarak, benimle iletisime gecebilirsiniz. Sevgilerimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi