İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eski sevgilim geri döndü ama istemiyorum ne yapmalıyım?

Eski erkek arkadaşım benden ayrıldı çok ağladım yalvardım bitirdi kafasında ama hep aradım onu barışalım dedim istemedi. Sonra ben tam vazgeçtim geri döndü. Seviyorum ama yorgunum. Keşke sevmedeydim ama çok seviyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Tarih : 14.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada bizlerle görüşüp gerçekten istediğinizi öğrenmek gerekiyor. Fakat öncelik olarak içinizden gelmiyorsa bunu net bir şekilde karşınızda ki insanla paylaşmalısınız, yorucu bir süreçten geçtiğinizi, çabaladığınızı ama şu an yorgunluğun ağır bastığını. Bunu paylaştıktan sonra karşı tarafın da görüşünü öğrenip beraber sizin için en sağlıklı kararı alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi