İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eskiyi unutamama

Hayatımda bana çok değer veren birisi var fakat aklım hala eskisinde ani bir bitisti güzel bir ilişkiydi ama olmadı ara sıra mesafeli mesajlar atıyor kısa cevaplar veriyorum.Ama aklımdan çıkmıyor .İçim çok huzursuz :(
Tarih : 30.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Eski ilişkinizin nasıl bittiği ve neler yaşandığı bu durumla ilgili çözüme gitmek için kilit önem taşıyor. Aynı zamanda şu anda ilişkide olduğunuz kişi ile ilişki dinamikleriniz bir o kadar önemli. Eğer aynı anda iki kişiye karşı yoğun duygular besliyorsanız, kendiniz için en doğru olana karar vermeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Eğer bir karar veremiyorsanız dürüst olmak ve şu anda ilişkide olduğunuz kişiye açılmak en sağlıklı hareket olacaktır. Hem karşınızdaki kişiyi ileride üzmemek hem de kendi isteklerinizi göz aradı etmemek adına bu doğru olur. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi