İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

evlilik kafa karışıklığı

Merhaba ben 26 yasında Bi bayanım arabamla evlendim ama düğünümüz olmadı sadece nikahımız var 3 ay önce evlendik 1 ay sonra düğün war Ben hep düzelir diye umut ede ede geldim buzamana kadar artk tahammülüm kalmadı normalde sessiz sakindim ama artk herseye sinirlenir oldum bana söylediği tek şey bile bana batar oldu evlilik stresi diyorum ama yok geçmiyor onu uyarıyorum mesela bak bu cümlen yanlış anlama gelıyor dıye kızıyorum bana sen öyle anlamak istedin diyip konuyu kapatıyor ama içimde o snrle kalıyorum çok yorldm artk ya kağıt üstünede olsa karısıyım namusuyum bana kullandığı kelimeler zoruma gidiyor bunu söyleyıncede bana sen Oyle anladın diyip duruyor ya en basiti düğün için saçlarımı boyadım dıye bana kalkmış benim içinmi yaptın kim bilir kim için yaptın diyo ya nasl ya aklım almıyor nasıl der bunu arama yazma lütfen dıyorm sert Bi tavırla artk öfke kontrolüm kalmadı bu arada ikimizde farklı yerde yaşıyoruz lütfen bana yardım edin ya
Tarih : 08.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Hayatınızın yeni bir dönemine girmişsiniz. Tabi bu değişim sizde yoğun bir stres yaratmış olabilir. Bu stres de öfke ile baş edememenize sebep olmuş. Evlenirkenki beklentileriniz karşılanmamış olabilir. Eşiniz sizle evlenmeden önce de böyle davranışlar sergiler miydi? Ya da birbirinize duyduğunuz güveni sarsacak olaylar mı yaşandı? Bu soruların cevabı size yorum yapabilmem için öenmlidir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi