İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Evlilikte zorlanıyorum, normal mi ?

Ben 8 aylık evliyim. Karakter olarak istedigini yapan, lafını esirgemeyen bi insanım. Ama evlilik geregi esimin akrabalarina, ailesine karşı eşim icin sessiz kaliyorum. Esim istedigi icin degil kendim oyle dogru buluyorum.Eşim buna deger kesinlikle o konuda süphem yok. Ama bazen kendimi gurursuz hissediyorum, degismis hissediyorum,karakterime ters düsüyor bunlar. Buda beni huzursuz ediyor. Zamanla bunu aşabilir miyim ? Evliligin basinda normal mi ? Ya da bu beni yıpratır mı ?
Tarih : 25.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle merhabalar, eğer eşinizin seviyorsanız burda yapmanız gereken sessiz kalmak ama bu konuyu eşinize söylemeniz ve kendinizi incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler için üzmemeniz gerekir size terapi olarak destek sağlamam için randevu alırsanız sevinirim

Psikolog

Merve Karakuş

Burada sessiz kaldığınız konular önemli. Nelerden rahatsız oluyorsunuz? Bunları daha detaylı bir şekilde anlatabilirseniz size yardımcı olabiliriz tabi ki. Size göre ters gelen şeylere sessiz kalıyorsanız, evet bu zaman ilerledikçe bir birikim yapıp tepki de büyük olabilir. Onun için şimdiden bunu doğru şekilde ifade edebilmek size daha iyi gelecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi