İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Gün içerisinde sürekli kendimle konuşuyorum ne yapmalıyım?

Bundan yaklaşık iki ay öncesinde erkek arkadaşımla ayrıldım ve ayrılma zamanımızda en yakın arkadaşımla kavga ettim. Onunla kavga etmemizin nedeni eski erkek arkadaşım. O kızla sürekli rüyalarımda tartışıyorum. Gündelik hayatımda sürekli kafamda oluyor. Soru çözmeye başladığım zaman bi ara sonra aklıma geliyor kendimi geri derse veremiyorum. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Ne yapmalıyım? Zamana bıraktım fakat iki aydır böyleyim. Eski erkek arkadaşımda aynı o şekilde rüyalarıma giriyor. Her gün muhakkak her ikisini de düşünüyorum, durduk yere canım sıkılıyor.
Tarih : 06.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, geleceğiniz için önemi büyük olan bir dönemdesiniz. Psikolojik destek almaya başlamanızı öneriyorum. Motivasyonunuz artırılmalı kaygılarınız azaltılmalı. Bunun içinde en uygun yol terapi almanız. Görüşmek dileğiyle Psikolog Duygu Güner

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Sınav stresi ve kaygısı ile bu durum oluşabilir size daha iyi yardımcı olmam için randevu alırsanız sevinirim

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Yasadiginiz durum kucuk bir travma ile aciklanabilir. Hayatta yasadigimiz kotu olaylardan kaynakli uzuntulerimiz, bizde kalici hasarlar birakabilir. Bu hasarlar, obsesyonlara neden olur ve surekli bir olayi kafamizda sil bastan yasariz. Bu da gun icinde baska seylere odaklanamamiza ve geceleri bilincalti kaynakli ruyalar gormemize dahi sebep olabilir. Bunun icin sizleri seansa bekliyorum. iyi gunler dilerim,

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba sayın danışan, kendinizle konuşmanızın bir zararı yok. Sohbetiniz iyi geçmiyor anlaşılan, kendi kendinize keyifli bir sohbet de edebilirsiniz. Rüyalarınızdan bahsetmek ve düşündüğünüz şeyleri uzman bir kişiyle konuşarak destek almak isterseniz, bana ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi