İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Haksızlığa uğradım

Haksızlığa uğradım.Ve öğrendim ki Bir insan bir unsanı tüm insanlardan soğutabiliyormuş.. Bu durumdan kurtulup öfkemi yenmek istiyorum. Nasıl yapılabilir?
Tarih : 20.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Haksızlığa uğramak oldukça nahoş bir durumdur ve çoğumuz kendimizi kötü hissederiz. Bu kötü hissettiren duygulardan biri de öfkedir. Haksızlığa ve ihanete uğradığımızda öfkelenebiliriz. Öfkemizle baş etmenin ilk yolu geçmişi kabullenmektir. Bu ihaneti yaşatan kişiye güvendiğiniz için kendinizi affedebilmelisiniz. Yaşananlarda sizi asıl öfkelendiren ne? Öfkenizin boyutu ve düzeyi ne kadar? gibi soruların cevabı aramak sonuca ulaştıracaktır. Terapi, hem bu soruların cevabını bulabileceğiniz hem de kendinizi keşfedebileceğiniz bir ortamdır. Bu nedenle psikolojik destek almanın sağlıklı olacağını düşünüyorum. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi