İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Her şeyi kafama aşırı takıyorum intiharı düşünür oldum?

1 haftadır aşırı kötüyüm ve toparlanamıyorum sevgilime söyledim dertleştik ama hala kötüyüm ve dertlerimle onu boğmak istemiyorum gerçekten...Bugün de bir olay oldu ve yine bize yansıdı .Kafamızı toplamamız gerektiğini söyledi ama ben sanki ona 1 gün yazmazsam her şey bitecek benden soğuyacak diye düşünür oldum.1 Saat bile yazmazsam aman ya soğusa diyorum ya da bir kızla konuşursa diye kıskançlık krizine giriyorum. Bir erkekle konuşursam aldatacağımı düşünmesinden korkuyorum. Çok korkuyorum ve takıntılıyım o da farkında ve bunaltıyorum. Ne yapmalıyım?
Tarih : 23.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Kendinizi 1 haftadır kötü hissetmenizin ardındaki neden önem arz ediyor. Hangi yaşantıların veya anıların sizi böyle kötü etkilediğini analiz etmek gerekir. Kişisel problemlerimiz bazen özel hayatımıza da yansıyabilir ve ilişkimiz kötü etkilenebilir. Böyle durumlarda kendimize ve partnerimize zaman vermek işe yarayabilir. İletişimi tamamen kesmek olmasa da sınırlı tutmak sizi dinlendirebilir. İlişki dinamiğini partnerlerin ortak kararla belirlemesi daha sağlıklıdır. Bu süreci daha rahat geçirebilmek ve sorunlarınızın köküne inmek adına psikolojik destek almak faydalı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi