İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hiçbirşeyden zevk alamıyorum ne yapmalıyım?

Özellikle geceleri herşey beni bunaltıyor. Kendimi çok yalniz hissediyorum. Hep birileriyle konuşup rahatlamaya çalışıyorum. Çoğu zaman benimle konuşmak istemediklerini fark ediyorum çünkü konuşunca sürekli dertlerinden söz ediyorum ama bunu isteyerek yapmıyorum. En ufak bir hastalık yaşasam büyük korkular ve derin düşüncelere sebep oluyor. Çalışamıyorum çünkü insanlardan cekiniyorum böyle kapkaranlık bi hayatın içine sürüklendim çıkamıyorum
Tarih : 04.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Melda Öner

Kendinize küçük görevler vererek işe başlayabilirsiniz. Bir gün yalnız başınıza bir yürüyüş, bir gün buna arkadaşınızı da davet etme, bir gün sinema ya da tiyatro etkinliği vs. Evde kaldıkça düşünceleriniz artacak ve duygular sizi daha da bunaltacak. Belki arkadaşlarınıza iyi gelecek birkaç etkinlik planlayabilir ve sizinle neden konuşmak istemediğinin farkında olduğunuzu ve bunu düzeltmek için çabaladığınızı söyleyebilirsiniz. Çekingenlik küçüklüğünüzden beri varsa bununla ilgili uzman yardımı almanızı öneririm. İyi günler :)

Psikolog

Merve Karakuş

Bu sorunu aşabilmek içim mümkünse kısa zaman için de bir psikiyatristle görüşmeniz çok faydalı olacaktır. Ve bunun yanında bizlerle görüşüp terapi alırsanız daha verimli ve kısa sürede sorunlarınızı halledip hayattan tekrar keyif almayı öğrenebilirsiniz. Bunun için sadece bir adım atmanız gerekiyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi