İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hiçlik hissi

Günden güne artan karanlık, ümitsiz, mutsuz, korkulu bir ruh hali içindeyim. Uyurken her ama hergün kabuslar goruyorum. Gün içinde vucudumun her bir santimetresinde sancılar hissediyorum. Yaptığım hic birşey ya da hiçkimse beni mutlu etmiyor. Zoraki bu hayatı yaşıyor gibiyim. Bana ait değil gibi.. Beni hayata bağlayabilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. İntahar etmeyi cok düşündüm fakat ailemin uzulmesini hic istemiyorum. Yaşlı ve hastalar. En son ne zama. mutlu oldugumu hatirlamayacak kadar kucuk yastaydim ve en kotusu gercektende mutlu olmanin kendini kandirabilmekle alakali oldugunu dusunuyorum. Ben artik umudumu tamamen yitirdim fakat ölmek istemiyorum. Bey imi kandirabilmek ve mutlu olabilmek istiyorum. Bir gün bile olsa huzurlu olabilmek..
Tarih : 04.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Hayattan tekrar zevk almak aslında o kadar zor olmadığını fark etmez için şu dönemde sadece biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Bizimle görüşmekten çekinmeyin, beraber çalışıp bunların üstesinden gelebileceğinizi gördükçe kendinize ve hayatta olan inancınız artıcaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi