İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hissizlik ve yaz depresyonu

Sevgi, arkadaşlık, dostluk gibi kavramlardan uzak biriyim. Temmuz ayı geldiğinde ise pişmanlıklar, acizlikler beni her gün ağlatır. Yaşım 34 erkeğim. Alkol ve madde kullanmışlığım yoktur. Çocukken geçirdiğim travmalar sayesinde pasif, pısırık, sohbet edemeyen, ortama odaklanamayan biriyim. Bazen narsist şekilde aşağıda görürüm insanları... ilişki kursam bile çok kısa sürede bitiririm, sonra ona üzülürüm. Sanırım param yok diye şartlamışım kendimi ve bütün durumu bozuyor bu çaresizlik. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ne kadar kitap okusam da sohbet yeteneğim gelişmedi. Ne yapmalıyım sizce?
Tarih : 23.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle merhabalar, çekingenlikten kurtulun çünkü ortamda çok konuşmak veya az konuşmak çekingenlik değildir aksine herşeye müdahale etmemek kendine saygın olduğu anlamına gelir, isterseniz sizle güzel bir sohbet ederek çekingenliğinizi atabiliriz size yardımcı olmam açısından randevu alırsanız sevinirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi