İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Huzursuzluk

Patlamaya hazır bomba gibiyim en ufak olayı bile kafaya çok takıyorum ama sonra geçiriyor sınavlardan derslerden bide özgüven problemim var aslında içine kapanık biri değilimdir ama bilmiyorum insanlardan onlara güvenmekten korkuyorum kendimden başka herkesin benim hakkımdaki düşüncesine çok önem veriyorum kimse beni anlamıyor rahatmaya çok ihtiyacım var. Ne yapabilirim?
Tarih : 12.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Patlamak dediğiniz şey genelde yaşanan olaylar karşısında birikmiş öfkeden dolayı olur. Yıkıcıdır. Geçmişte yaşadığımız ilişkilerimiz bu günümüzü etkiler. Çocukken ihtiyacı olduğunda annesini yanında göremeyen çok güvenmemeyi ve tek başına kaldığı koskoca dünyaya güvenmemeyi öğrenir. Kimsenin sizi anlamadığını hissettiğiniz noktada bir uzmandan yardım almanız sizin için faydalı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi