• Soru Sor
  • İçim daralıyor ne yapmalıyım

İçim daralıyor ne yapmalıyım

Bazen nefesim kesiliyor kendimi çok yorgun her şeyden bıkmış tükenmiş çaresiz biri gibi hissediyorum oturup ağlıyorum içim sıkılıyor bunalıyorum ara ara böyle oluyorum kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum ne yapmalıyım?

3 Ekim 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, profesyonel bir destek alıp bunun üstesinden gelebilirsiniz

11 Ekim 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba sevgili danışan, sıkıntının geldiğini hissettiğiniz an nefes egzersizleri yapabilirsiniz. Yaşadığınız durum kaygı bozukluğundan kaynaklanıyor olabilir. Durumunuzu daha iyi değerlendirmem için randevu alırsanız size yardımcı olmak isterim.

11 Ekim 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Kendinize bir ilgi alanı bulup ona odaklanmalısınız. (spor) Duygu ve düşüncelerinizi yazıya dökmek de sizi rahatlatacaktır. Bu duygunun sürekliliği ve sıklığı artarsa en kısa sürede bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

11 Ekim 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

İçim hep daralıyor aslında ortada bir problem yok endişe çok sadece anlatamıyorum derdimi

20 Eylül 2021

Bende de durup dururken iç sıkıntısı başlıyor keyifsiz oluyorum sonra ani bir keyif geliyo sonra tekrar moralsiz oluyorum antidepresan kullanıyorum ama gene durumum monoton ne iyiyim ne kötü.

17 Şubat 2022

İçim daralıyor özellikle akşamları evimin aydınlatması iyi olmasına rağmen bana karanlık gibi geliyor çok mutsuzum gulemiyorum ne yaparsam yapayım bu his geçmiyor biara düzelir gibi olmuştu ama son 1 2 haftadır yine basladi ne yapacağımı bilmiyorum bı turlu kurtulamiyorum beynim sürekli konuşuyor hep negatif şeyler söylüyor bana susmuyor buda beni deli ediyor geceleri beynimin konuşmasından uyuyamıyorum beynim konuşmaya başladığı anda kalbim sızlıyor aciyor

23 Nisan 2022