İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İçim daralıyor ne yapmalıyım

Bazen nefesim kesiliyor kendimi çok yorgun her şeyden bıkmış tükenmiş çaresiz biri gibi hissediyorum oturup ağlıyorum içim sıkılıyor bunalıyorum ara ara böyle oluyorum kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum ne yapmalıyım?
Tarih : 04.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, profesyonel bir destek alıp bunun üstesinden gelebilirsiniz

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Kendinize bir ilgi alanı bulup ona odaklanmalısınız. (spor) Duygu ve düşüncelerinizi yazıya dökmek de sizi rahatlatacaktır. Bu duygunun sürekliliği ve sıklığı artarsa en kısa sürede bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, sıkıntının geldiğini hissettiğiniz an nefes egzersizleri yapabilirsiniz. Yaşadığınız durum kaygı bozukluğundan kaynaklanıyor olabilir. Durumunuzu daha iyi değerlendirmem için randevu alırsanız size yardımcı olmak isterim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi