HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İhanet eden birine yardım etmek

Merhabalar. İş yerinde birlikte çalıştığım kişiyle bi ilişki yaşadım 7 senedir aynı birimde birlikte çalışıyoruz hep gel gitti bi ilişkimiz oldu ihanetler yalanlar her defasında bi şekilde bir araya geldik son darbesi beni fena yaraladı iş yerindeki başka bi arkadaşımla beraber oldu ve sonrasında onunla konuştuğunu bildiğimi söylediğim halde yalanladı ortaya çıkardım ve yüzüne bakmadan çalışmaya devam ettim . Ama şimdi iş yerinde yaşanan bi sıkıntıdan dolayı işten uzaklaştırıldı ve sözleşmesi iptal edilebilir yıllardır ilişki dışında arkadaşlığımız oldu hep destek olduk birbirimize artık ona karşı duygusal hiç birşey hissetmiyorum o böyle bişey yaşarken geçmiş olsun bile demedim şimdi vicdanımla çakışıyorum hiç bişey demeden işime devam etmelimiyim yoksa yoksa en azından davasının nasıl gittiğini yağabilecek bişeyim olduğu olmadığını sormalı mıyım şimdiden teşekkürler.
Tarih : 10.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Onunla bir ilişkiniz yok, ayrılmanız da ihanetten dolayı olmuş anladığım kadarıyla. Kötü bitmiş bir ilişki olmasaydı geçmiş olsun deme de bir sorun olmazdı fakat burada böyle bir durum yok. Aslında sormalıyım diye bize yazmanız zaten size göre de doğru bir tercih olmadığını bilmedizdendir. Size getirisi veya olumsuz ne olucak diye düşünmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi