İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İki kişi arasında kaldım.

9 aylık ilişkim var. 3 aydır nişanlıyız. Kendisi bordeline, bulimia hastası. 22 yaşında ben ise 19 yaşındayım. Mart ayı gibi evlenmeyi düşünüyoruz. Olduğu gibi kabul ediyorum. İlişkimiz de çok yoruluyorum, kendisinin iyi hissetmesi için çok çabalıyorum. İş için üç günlüğüne Antalya'ya kampa gittiğim de başka birisiyle yakınlaştım. Bana çok güzel şeyler söyledi. Yaşadığımız şeyler de beni çok mutlu etti. Tüm stresimi bile aldı. Şimdi de ikisinin arasında kaldım. Çok kötü bir durum ama nişanlımla aramız zaten kötü şu sıralar ama onunla ayrılmak istemiyorum. Diğeriyle ile de birlikteyken çok mutlu oluyorum. Açıkça söylemek gerekirse çok güzel iltifatlar söylüyor ve cinsel ilişkide çok mutlu ediyor. İkisinin arasındayım bu beni çok rahatsız ediyor ve içim çok buruk ne yapmam lazım?
Tarih : 14.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Merhaba. Gerçekten güç bir durumun içinde kalmışsınız. Kendi düşünceme göre nişanlınıza sevgi, kampta yakınlaştığınız kişiye karşı cinsel haz duyuyorsunuz, aynı zamanda bu kişi iltifatla sizin ruhunuzu doyuruyor diye kendisine çekim hissediyorsunuz. Ama nişanlınızı sevmeseydiniz 9 ay psikolojik rahatsızlıklarına rağmen o ilişkiyi sürdürüyor da olmazdınız.Aslında kamptaki kişiyle yaşadığınız şeyleri nişanlınızla yaşamak istiyorsunuz , sizi çıkmaza sokan nokta burada başlıyor aslında. Yüzeysel bir değerlendirme yaptım. Dilerseniz birlikte seans yapıp gerçek seçim yapabilmeniz için iç dünyanıza ışık tutabilirim. Sevgilerimle:)

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi