İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İlişkimde aşırı kafa karışıklığım var

Uzun süredir bir ilişkimiz var 2 yıl oldu her ilişkide olduğu gibi tartışmlar vs oluyordu. Ama genelde sürekli erkek nazı çeken bendim. Bir şey olduğunda sürekli ben gönül alırdım. Haklıyken nasıl oluyorsa genelde hep haksız konumuna düştüm bunu iyi beceriyordu karşımdaki. En son yine tartıştık iki ay oldu ve ben uzun uzun anlattım onu özlediğimi, yanımda olması gerektiğini, beni tek bıraktığını vs. O da yazdıklarıma karşılık böyle yapınca nasıl olmamı bekliyorsun dedi bende bu cevabı alınca laftan anlamıyor diye görüldü yaptım. O da bana yazmadı birkaç gün geçti ben instagram açtım ona istek falan da atmadım çünkü beni çok kırmıştı. O bunu görmüş ve istek atmamı beklemiş haber vermeliymişim buna kızarak bana hala yazmıyor ve arkadaşlarıma sürekli beni soruyor merak ediyor sırf gururundan yazmadı. Arkadaşlarım oturun bi konuşun dedi ama kabul etmedi yapacak bir şey yok yapmayacaktı falan dedi ben de dayanamayıp aradım bakmadı mesaj attı aramışsın diye konuşmak istediğimi söyledim o da konuşacak bir şey yok dedi bende tamam dedim ne yapmam gerekiyor bilmiyorum bi kız olarak vazgeçmem mi gerekiyor uğraşmalı mıyım bana akıl verir misiniz kafam allak bullak herkes bir yandan bir şeyler söylüyor.
Tarih : 01.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Duygusal iliskilerin dinamikleri vardir. Herkes icin bu dinamikler degiskenlik gosterir. Iliskinin catisi ne uzerine kurulduysa, iliski o sekilde evrilir. Ozellikle “uzun sureli” iliskilerde, bu catismalari daha cok goruruz. Ancak goruyorum ki; iliskinizde cabalayan, iliskiyi yurutebilmek adina adimlar atan taraf biraz size donmus durumda. Bu davranislarin, musamalarin altinda yatan sebepler cok derin, cok farkli olabilir. Bunlarin konusulmasi ve cozulmesi gerekiyor olabilir. Dilerseniz randevu alip, bana ulasabilirsiniz. Iyi gunler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi