İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İntihar düşüncesinden kurtulamıyorum ne yapmalıyım?

Merhaba ben 20 yaşına yeni girdim ve yaşamaktan çok yoruldum. Geçmişteki yaşadıklarım gelecekteki kaygılarım beni her geçen gün tüketiyor. İnsanlarla olan münasebetim değerini kaybediyor her şeyin içi boşalıyor ve bunu durduramıyorum. Geleceğe dair umudumu tüketmekle birlikte her geçen gün beni sarıp sarmalayan intihar düşüncesini sadece izliyorum. Artık dağıldığımda kendimi toplayamıyorum zorlanıyorum.. Gün içersinde herkesten daha çok gülüyor eğleniyorum ama ansızın aklıma intihar geliyor dalıp gidiyorum. Bu olay artık her alanda oluyor, araba sürerken, kitap okurken, bir şeylerle ilgilenirken... Rica ederim yardım edin iki yıldır her kötü olayda darmadağın olup sırtımı bu düşünceye yaslıyorum. 20 yaşındayım ve tükeniyorum. Diyeceklerim bu kadar
Tarih : 14.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Size yardımcı olamak için bizimle görüşmelisiniz geciktirmeden mutlaka, mümkünse eğer bir psikiyatristle de görüşseniz ilk adım için çok faydalı olacaktır sizin için. Burada ilk adım psikiyatrist sonrasında da bizimle görüşmeniz ve burada hayata dair tekrar hedefler belirlemek. Tekrar hayattan zevk almak için çalışmalar yapmak. Siz değerlisiniz ve hayatınız değerli bunu unutmayın..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi