HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İntihar edeceğim

Kendimden nefret ediyorum. Derimi yoluyorum ve kendime zarar veriyorum. Kusurlu, çirkin, olumlu duyguları hak etmediğimi düşünüyorum. Pandemi öncesi de evden çıkmıyordum şimdi de çıkmıyorum.. Hayat işkence gibi geliyor. İnsanlardan uzak kalmaya çalışıyorum. Hiç arkadaşım yok zaten. Bilgisayar benim dostum oldu diyebiliriz. Ayrıca küçüklüğümde yaşadığım bazı sorunlar yüzünden 8 9 yıldır tiklerim var. Herhangi eşyayı işime yarar deyip biriktiriyorum. Eşyalarıma dokunulduğunda sinir krizi geçiriyorum. Sabırsız ve agresif biri oldum. İnsanların sesine katlanamıyorum. Benim için tek çözüm intihar gibi.
Tarih : 16.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, her şeyin çözümü olabileceği gibi mutlu yaşamanız için de çözümler vardır. Bu denklemi çözebilecek kişi yine sizsiniz. Yaşadığınız durumun neden kaynaklandığını anlamak gerekir ama biriktirme gibi rahatsızlıkla duygusal nedenlere bağlı olabilmektedir. Duygusal olarak yaşadığınız acı, kayıp gibi bir durumun karşısında da bunu geliştirmiş olabilirsiniz. Daha detaylı anlatabilmeniz ve anlayabilmemiz için psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi