İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

intihar etmek istiyorum ne yapmalıyım

26 yaşında bir erkeğim bekar olarak ailem ile yaşıyorum. Çevremdeki insanlardan hiçbir şekilde ilgi görmüyorum. İşim yok. Sevgilim yok. Akrabalarımda ki insanların bile umurunda değilim. Resmen hayattan bıkmış durumdayım. Sevmediğim insanları öldürecek gücü bulsam. Hiç düşünmeden öldürebilirim. Şu hayatta kimse bana değer vermiyor. Evden dışarı çıkmak istemiyorum. Boş bir hayatın içine hapsolmuş gibi hissediyorum. Çevremdeki insanlar beni beğenmiyor. Laf sokmak için yer arıyorlar. Arada bir cep telefonumu özel numaradan arıyorlar.
Tarih : 22.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bunları sizi düşünmeye iten nedir? Neden kimsenin sizi sevmediğini veya ilgi göstermediğini düşünüyorsunuz. Siz onlara sevgi göstermeniz rağmen, onlar bunu ret mi ediyor? Bunları anlayabilmek ve bununla ilgili bir şema oluşturmak için, psikologlarımızla görüşebilir, destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi