İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kafama taktığım sorunlarım var ne yapmalıyım

Birkaç sene önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ve idrarımı tutamama hastalığım oldu. Bu sorun yüzünden dışarı bile çıkamadım ve psikolojim bozuldu. Daha sonra tedavi oldum geçti aynı zamanda psikolog yardımı da aldım. Uzun süredir hiçbir şeyim yoktu fakat corona yüzünden evden çıkamıyorum ve bu durum sürekli tuvaletimi getiriyor. Bende ya tekrar olursa diye kafama takıyorum ve kendimi dış dünyadan soyutluyorum. Corona bittikten sonra bile dışarı çıkmak istemiyorum ama bu fazla düşünme takıntımdan kurtulmak istiyorum ne yapmalıyım
Tarih : 03.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, geçmişte yaşadığınız ve söndürülmüş olan travma, içinde bulunduğumuz şu günlerdeki salgın olayı nedeniyle yeniden alevleniyor gibi görünüyor. Bu gibi tetikleyici durumlar buna neden olabilir. Bir an önce randevu alacak olursanız bu durumu daha çok büyümeden ortadan kaldırabiliriz. Size bu konuda her zaman yardıma hazırım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi