İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kafaya çok takıp stres yapıyorum.

Merhaba ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Başarılı olsam da her zaman derslerimde stres yapan bir öğrenci oldum. Stres hayatımı çok ciddi derecede etkiliyor. Stresin yanında bazı olayları aşırı kafaya taktığım da oluyor. Bi duruma aylarca takılabiliyprum, üzülebiliyorum. Ve bu sorunlar mideme yansıyor hasta oluyorum. Hastalığı atlatamamak da yine mod düşüklüğü yaratarak kısır döngüye sokuyor. “Kafana takma” söylemleri çok fazla olsa da kendimi değiştiremiyorum. Yardımcı olup yol gösterebilirseniz çok sevinirim.
Tarih : 08.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Stresinizin kaynaklarını araştırın. Ne sıklıkla ne şiddetle hangi davranışınızın ortaya çıktığını bulun. Sizi stresten uzaklaştıracak ilgi alanlarınızı keşfedin.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi