İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Karamsarlık bir problem midir

İnsanları mutlu ediyorum hatta 4 kişiyi intihardan vazgeçirmiştim. Ama nedense kendi yazdığım yazılarda, hikayelerde aşırı karamsar oluyorum. Arkadaşlarım kendimi sevmediğim için olduğunu söylüyor. Bir kere ünlü bir psikiyatra gitme fırsatı buldum ve bana bununla yaşamayı öğrenmek zorundasın dedi. Hayatım boyunca polyanacılık oynamak ve rol yapmak mı zorundayım? Bunun başka bir yolu yok mu gerçekten? Cevap verirseniz çok sevinirim. Hem aşırı iyimser hem de aşırı karamsar olmaktan gerçekten yıldım.
Tarih : 17.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle 4 kişiyi intihardan vazgeçirme konusundaki başarınıza hayran kaldım. Psikiyatristinizin dediğinin aksine karamsarlığınız böyle devam etmek zorunda değil. Polyannacılığı ve karamsarlığı ortada buluşturduğunuzda kendinizi daha iyi hissedebilir, ve benliğinizi olduğu gibi ifade edebilirsiniz. Bu süreçte de size faydalı olmak isterim. Aşağıdaki adresten bana ulaşabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi