İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kaygı bozukluğu & iş hayatı

24 yaşındayım yaklaşık 4 senedir kaygı bozukluğu tedavisi görüyorum lakin hiçbir şekilde iyi olamıyorum işe başlayamıyorum çünkü işe gittiğim ilk gün ağlama krizi tutuyor ve bu kriz eve gittiğimde geçiyor ailem artık bu durumdan çok sıkıldı bilerek ağladığımı düşünüyorlar ama aksine çalışıp ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum bir sürü doktora gittim 1 ilaç yazdılar ama bana bir faydası olmuyor.
Tarih : 22.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Kaygı bozukluklarına fiziksel semptomların eşlik etmesi oldukça normaldir, tedaviye cevap alınamadığı durumlarda ise terapi yönteminin değiştirilmesi veya alanında uzman başka bir psikoloğa yönelmeyi düşünebilirsiniz, bununla alakalı platformumuzdan bir uzmanla daha detaylı bir görüşme yapmanızı ve nasıl baş edileceğinize ilişkin bir yol haritası belirlemenizi tavsiye ederim. Bu süreç içerisinde de diğer olası nedenleri ekarte etmek için gerekli testler yapıldıktan sonra semptomlara dayalı olarak çözüme doğru gereken emin adımlar atılır. Unutmamanız gereken genellikle kaygının köklerini korkudan beslediğidir ve kendini var olduğu bünyeye bir hayatta kalma işlevi gibi tanıtır, fakat gereken doğru destek ile ne kökende yatan korkular ne de kaygılar başa çıkılamaz değildir…

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi