İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimden çok korkuyorum

İçimden bir his veya ses süreki bana korkunç komutlar veriyor ve yapacağım diye çok korkuyorum. Mesela evliyim kızım kucağımda uyuyor onun saç teline zarar gelsin istemem ama birden balkondan aşağı atsan ne olur diye bir his beliriyor kontrol edemiyorum. Veya herkes uyurken bir bıçak alıp bıçaklasam neler olur diye hislere kapılıyorum ardından çok korkuyorum neden böyle düşünceler geliyor aklıma. Gece saat 03:10 ve bu lanet düşünceler gözüme uyku dahi sokmuyor. Ne yapabilirim?
Tarih : 18.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Burada engelleyemediğiniz düşünceler için bir Psikiyatristle görüşmenizi tavsiye ediyorum, en uygun zaman da gitmeniz size emin olun iyi gelecektir. Bazen başvurmak zor olabiliyor fakat nasıl bedensel bir sorun için doktora gitmekten çekinmiyorsanız, ruhunuz için de başvurmaktan çekinmemelisiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi