İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi berbat hissediyorum

Birkaç haftadır kendimde hiçbir şey yapacak güç ve istek bulamıyorum. 2.5 aydır konuşmadığım birisini çok özlediğimi fark ettim ve yoğun bir üzüntü hissediyorum. Başlarda normalken sonradan kötü hissetmeye, gün içinde herhangi beni mutlu bir şey yaparken neşeli olduğum halde bir anda ağlama krizlerine girmeye başladım. Uykularım ve yeme alışkanlıklarım çok düzensiz hale geldi. Ne zaman uyusam ya özlediğim kişiyi rüyamda görüyorum ya da bir gecede birden fazla kabus görüyorum. Çok sık rüya gördüğüm ve bu rüyalar da fazlasıyla etkili olduğu için bedenim asla dinlenememiş halde uyandığım sık oluyor. Hayatımla ilgili diğer problemler de üstüne bindiği için bütün bunların eşliğinde stresten dolayı olduğunu düşündüğüm mide ağrıları ve bulantılarıyla boğuşuyorum. Bana ne olduğunu ve ne zaman iyi hissedeceğimi deli gibi merak ediyorum çünkü dayanılmaz bir hale geldi. Lütfen yardım edin.
Tarih : 10.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, özlediğiniz kişiyle ilişkinizin düzelmesi için karşılıklı bir şekilde neden konuşmadığınızı anlamaya çalışabilirsiniz. Hataları konuşmak aranızda anlaşmazlığa yol açabileceği için barışmadan sizi uzaklaştırabilir bu yüzden karşınızdaki kişinin veya sizin yaptığınız hataları değil, ilişkiye verdiğinizi değeri konuşabilirsiniz. Karşılıklı bir şekilde konuşulduğu zaman böyle durumların ortadan kalkacağını ve daha güzel bir iletişimizin olacağını düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi