İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi çok kötü hissediyorum ne yapmalıyım?

Merhabalar, ben 30 yaşındayım. Sorunum kendimi sürekli çirkin hissediyorum, sürekli kendimde kusur buluyorum.30 yaşında olmama rağmen kendimi yaşlı hissediyorum. Etrafımdakiler bunun sadece birer takıntıdan ibaret olduğunu söyleseler bile kimseye inanmıyorum. Bu durumdan dolayı gün içerisinde sürekli agresif, depresif ruh hali içerisindeyim. İnsanlarla yakın temas kuramıyorum. Ne giysem yakıştırmıyorum, estetik yaptırmayı bile düşündüm. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Ne yapabilirim?
Tarih : 28.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, kendinizi beğenmemeniz aslında kendinize olan özgüveninizle alakalıdır. Özgüveninizi yıkacak bir durum içinde kaldınız mı öncelikle bunu düşünmenizi istiyorum. Özgüven yıkıldığı gibi kazanılan bir olgudur. Bu yüzden öncelikle altında yatan nedeni, daha sonra kendimizi sevmeyi öğrenmeliyiz. Bunu tek başınıza aşamayacağınızı düşünüyorsanız, psikologlarımızdan özgüven probleminizle alakalı yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi