İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi tanımak istiyorum

Kendimi daha net tanımak ve ona göre bı meslek seçmek istiyorum bazı olaylarda kendimi hep haklı görüyorum bu yüzden yanlışımı göremiyorum sizden yardım istiyorum
Tarih : 08.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Psikoterapi bir anlamda insanin kendinisini tanimasidir. Meslek secimi, ve karar verme gibi konularda profesyonel destek sagliyorum. Bunun icin lutfen benimle iletisime gecin. Saglikli Gunler Dilerim,

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, öncelikle kendinizi tanımak için attığınız bu adım hem önemli hem kıymetli. Kendinizi hep haklı gören yanınız duygu ve düşüncelerinizle bağlantılı olarak davranışınıza dönüşüyor olabilir, arka planında nasıl bir içsel yanınız var onu anlamamız gerekir. Kendinizi yaşam kalıpları dediğimiz şemalarınızı ve modlarınızı tanıyarak, arka planını anlayarak tanıyabilirsiniz. Böylelikle psikoterapi süreci içinde kendi içsel süreçlerinize, meslek olarak veya diğer işlerinizde neyi istediğinize ve diğer insanlarla kurduğunuz ilişkilere yönelik içgörü kazanabilirsiniz. Uzm. Klinik Psk. Dilara Boyraz Giriş.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, meslek seçiminde danışanlarımızın öz farkındalıklarını geliştirmelerinde yardımcı olmak oldukça önemlidir. Öz farkındalığı gelişen danışan kendini objektif olarak değerlendirebilmekte, bu sayede kendi ilgi, istek ve değerlerine uygun meslekleri seçebilmektedirler. Yüksek lisans sürecimde kariyer danışmanlığı alanında eğitim alıp uygulamalar yapma fırsatı buldum ve size de faydalı olacağımı düşünüyorum. Daha detaylı bir durum değerlendirmesine ve danışmanlık sürecine başlamak için bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi