İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi ve ne istediğimi bulamıyorum

Kendimi bulamıyorum ne istiyorum bilmiyorum bulamıyorum kimseye güvenemiyorum bu yüzden değer gördüğümü zannettigim iliskimi bitirdim ve cok pisman oldum acı çekiyorum onu istiyor gibiydim ama istemiyorum da kimseyi hayatimda kimseyi istemiyorum yalnız kalmak istiyorum ama bir yandanda artik bi hayatımda düzen olsun istiyorum düzen kuramıyorm herseyden pes ediyorum kendi isteğimle birakip pisman oluyorum yolumu bulamıyorum ben bu dünyada bi yerlerde kayboldum ruhum çürük hastayim sanırım iyilesmek icin yillarca ugrastim bi yerlere geldim ama tam basardim diyince birakip terkediyorum kayboluyorum yine ben ne istiyorum ruhumu tamamen elden kaybetmeden bi cevap bulmak istiyorum kadın olarak yerde sürünmek değil omuzlar üzerinde göklere yükselmek istiyorum emeklerim bosa gitmesin aci bagimlisi olmak istemiyorum cocuklarim karşısında güçlü anne rolunde degil gerçekten güçlü ve en önemlisi mutlu olmak istiyorum 🙏
Tarih : 31.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, bazen kendi isteklerimizi ve ilgilerimizi fark etmek konusunda zorluk yaşayabiliriz. Kendimizle, değerlerimizle temas edemediğimizde de amacımızı belirleme ve bu amaç doğrultusunda eyleme geçmede zorluk yaşayabiliriz. Farkındalık sürecinizde size faydalı olmak isterim. https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz adresinden bana ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, görüşmek dileğimle.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben uzman klinik psikolog Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla bir kısırdöngü halinde kimlik karmaşası yaşıyorsunuz ve hayal kırıklığına uğramamak için insanlar sizi terk etmeden siz onları terk etmek istiyorsunuz ve sonrasında da derin bir pişmanlık duygusu yaşıyorsunuz. Hatta belki de iyileşmeyi, iyileşme sürecinizde size destek olan kişilerden bir ayrılık olarak algılıyorsunuz ve o ayrılığı yaşamamak için iyi giderken tekrardan başa dönüyorsunuz. Bu konuları bir uzmanla ele almak, kendinizi keşfetmek ve yaşadığınız bu kısırdöngüyü kırmak için bir adım atmak yararınıza olacaktır. Eğer benimle birlikte çalışmak isterseniz çevrimiçi olduğum zamanlar için randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi