İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimle ve düşüncelerimle başa çıkamadığım bir dönemdeyim

Merhaba ben Leyla 2.5-3 senedir anksiyete bozukluğu yaşıyorum babamın tayininin Şırnak’a çıkmasıyla başladı bu süreç evde Şırnak kelimesini duyar duymaz ağlama krizleri başladı ve 3 yıldır hem kendimi hem de ailemi yıpratacak şekilde ağlıyorum evet hayatımda güzel şeyler var fakat en küçük bir problem gözümde dünya kadar olabiliyor ve şu anda da babamın tayini Hakkari’ye çıktı biz kurulu düzenimizi bırakıp hiç bilmediğimiz bir şehre taşındık annem kardeşim ve ben babam Hakkari’de ve yine sanırım aynı şey başıma geldi oturduğumuz yerde çok güzel bir ilişki başlattım 8 aydır sürüyor fakat uzaktan yürüyor o da, bu da beni yıpratıyor kendimi asla mutlu hissedemiyorum sadece benimle konuşsun istiyorum benimle konuşmayınca sanki başka insanları sevecek gibi hissediyorum ailem sevgilimle beraber 5 kişi oldu yani ve şimdi ben en sevdiğim iki insandan uzağım ve bu beni çıldırtıyor uzun bir süre ilaç kullandım lütfen yardım eder misiniz ilaçsız bir şekilde atlatabilmem için bu süreci
Tarih : 21.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Yaşam koşullarındaki değişim ruh halimize de yansır. Özellikle de ortam değişiklikleri bizi doğrudan olumlu-olumsuz etkileyebilir. Bu durumda psikolojik destek almanızı öneririm. Terapi süreci kaygılarınızı kontrol altına almanıza ve olumsuzluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi