İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kırgınlıklarımı atamıyorum üzerimden ne yapmalıyım

Eşimle bir buçuk yıllık evliyim ortak bir şeyler pek yapamıyoruz o genelde oyun oynuyor bende duruma sıkılıyorum çalışan bir insanım ama bir yemeğe bile gidemiyoruz birikim yapma derdinden başka bir şey yok para konusunda çok kırıyor beni tam toparlıyorum hatırlatacak bir şey oluyor tekrar tepki gösteriyorum kırgınlığımı atamadığım için içimde öfke büyüdüğü gibi soğuyorum da ne yapmalıyım
Tarih : 14.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sanırım eşinizle yeterince paylaşım yapamıyorsunuz, ihtiyaçlarınızın ve duygularınızın görülmesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Anladığım kadarıyla kırgınlıklarınızı ifade edememeniz de öfkenizin büyümesine neden oluyor, ve ilişkiden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Ancak bu konuda daha detaylı bir değerlendirme yapmadan bir yaklaşım sunmamız etkili olmaz. Durumunuzu daha detaylı değerlendirmek isterim. Dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi