İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kız arkadaşımın Anksiyete sorunu

İyi günler kız arkadaşımın anksiyete sorunu var. Virüsü sebebiyle yaklaşık bir aydır doktoruna gidemiyor ilaçlarına tam anlamıyla kullanamıyor. Geçmişe dair takıntıları söz konusu eski sevgilisi sürekli aklına gelip duruyor ve bu durum onu rahatsız ediyor ona güvenim tam bu duruma çok üzülüyor ağlama sıkıntıları yaşıyor bu süreçte ona nasıl destek olabilirim ve bu durumu en çabuk nasıl atlatabiliriz
Tarih : 26.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merbalalar. Kız arkadaşınızın yaşamış olduğu sorunlarda istemeden aklına gelen düşüncelerden rahatsızlık duyuyorsa obsesif bir düşünce biçimi olabilir. Bu noktada detaylı bir analiz ve ona uygun terapi teknikleriyle yardımcı olabileceğimizi iletmek isterim. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi