İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kızım ile ilgili kaygılarım

Biz eşimle 12 yıldır evliydik. 11 yıl boyunca çocukların yanında kavga değil birbirimize sesimiz bile yükselmedik, son bir yıldır çocukların tanık olduğu bir çok kavgamız hatta biraz şiddet de dahil her şeye çocuklar tanık oldu.2si kız, bir erkek üç çocuğumuz var ama en büyükleri son günlerde çok farklı oldu. Beni babasına yaklaştırmıyor, odamıza kapıyı çalmadan giriyor ,beni babasının yanından çıkarıyor, kendisiyle uyumamı istiyor ,her şeyi sorguluyor ,sürekli sorun ağlamak, hatta ölmek için plan yapıyorum diyor. Sürekli konuşuyorum açıklıyorum ama artık ne yapacağımı bilemez oldum . Kızım 11 yaşında. Lütfen yardım eder misiniz?
Tarih : 24.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, kızınızın sizi babasına yaklaştırmama durumu aslında çok normaldir bir durumdur. Çocuklukta tüm çocuklar bu evreyi geçirebilirler çünkü bu yaştaki kız çocuklar babaya daha çok yönelir. Kız çocuk anneyi rakip olarak görmeye başlar ve saldırganlığını size yöneltir, bu durum insanın doğasıdır. O yüzden kaygılanmayın, bu bir geçici bir evredir.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
24.05.2021
Teşekkür ederim

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi