İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Korona virüsüyle başlayan takıntılar

Yanlış olduğunu bildiğim halde sürekli ellerimi yıkıyorum. Net bilgi alamadığım her şeyden virüs bulaşacak gibi hissediyorum. Saç, kıyafet, alışveriş gibi... Bu hayat standardımızı çok kötü etkiledi. Nereye dokunsam ellerimi yıkamak zorunda hissediyorum.
Tarih : 12.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle korona virüse karşı yaşadığınız kaygı çok normal bunu bilmenizi isterim fakat önemli olan bu kaygı sizin hayatınızı ne derece etkiliyor ve bunu kontrol altına alabiliyor musunuz buna dikkat etmenizi dilerim. Bu hastalıkla alakalı bilgi edinirken güvenilir kaynakları takip etmenizi ve aldığınız bilgiden sonra daha fazla bu konu hakkında düşünmemeniz bu kaygınız azaltacaktır. Eğer sorunlarınız devam ediyorsa ve kaygınız günlük yaşantınızı etkiliyorsa mutlaka bir uzmandan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi