logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kötüye gittiğini düşündüğüm ilişkimi nasıl toparlarım?

Merhaba. Sevgilimle çocukluktan arkadaşız. 10 yıl hiç görüşmedik şimdi 8 aydır birlikteyiz. İkimiz de birbirimizi çok seviyoruz, uyumluyuz birlikte mutluyuz ve gelecek planları kuruyoruz lakin nasıl çözeceğimizi bilemediğimiz ve ilişkimizi noktalamalı miyiz diye düşündüren problemler mevcut. Benim annemin kanıtlı yaşadığı psikolojik dalgalanmalar onun üstünde korku ve baskı oluşturuyor. Bunun dışında görüşmediğimiz zamanda yaşadığımız şeylerle ilgili asamadığımız sindiremediğimiz konular söz konusu ve şu an nasıl devam edebilmeliyiz çözüm üretemiyoruz. İnancını kaybettiğini ama çözmek istediğini söylüyor nasıl inancını geri kazandırıp ilişkiyi yoluna koyabilirim tekrar
Tarih : 12.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aşamadığınız problemler neler? Sizce bu problemler gerçekten aşılamaz ve bir ilişkiyi bitirebilecek bir problem mi? Eğer bunun tam tersini düşünüyorsanız, bunu konuşabilirsiniz. Problemin detaylarını daha iyi anlamamız için, çift terapisi alabilir, problemlerinizin çözülmesi için bir uzmana başvurabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi