İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kronik mutsuzluk

Kendimi çok mutsuz yorgun ve yalnız hissediyorum.evliyim 3 çocuğum var ev hanimiyim.hayatta hiç birşey bana zevk vermiyo çok çaresiz hissediyorum.yaşamak çok anlamsız geliyor.hiç bir hedefim gayem yok.neden bu dünyadayim bilmiyorum.bi sabahta uykudan mutlulukla yaşama sevinciyle uyaniyim başka bişey istemiyorum.devamlı geçmişte yaşıyorum çocukluğuma gidip yaşadığım olayları düşünüyorum. sevilen Bi çocuk degildim.belkide bu yüzden bende kendimi hiç sevmiyorum değer vermiyorum.ama bu durumdan sıkıldım artık bende mutlu olmayı hakediyorum.nolur bana yardımcı olun yaşayan bir ölü olmayı istemiyorum.
Tarih : 23.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Bazen üzerinden yıllar geçse de geçmişimize saplanıp kalırız. Geçmişte yaşadıklarımız ve yaşayamadıklarımız bugünümüzü de etkiler hale gelebilir. Böyle zamanlarda, bu durumun günlük hayatımızı ne kadar etkilediği önemlidir. Sorumluluklarımızı ihmal edip etmediğimiz, sosyalliğimizi etkileyip etkilemediği, yaşam fonksiyonlarımızda bozulma yaratıp yaratmadığına dikkat edilir. Eğer bu şekilde bizi etkiliyorsa profesyonel destek almak faydalı olacaktır. Terapi süreci kendimizi keşfetmemizi sağlar ve geçmişimizi kabul etmeyi, odağımızı bugüne, değiştirebileceklerimize yöneltmemizi kolaylaştırır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi