İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Merhaba psikolojik desteğe ihtiyacım var

Merhaba psikolojik desteğe ihtiyacım var. Depresyondayım, insanlarla iletişim kuramıyorum, içime günden güne daha da kapanıyorum, her şeyden korkuyorum içimde bir korku var, ayrıca insanların yanında kendimi bir aşağılık olarak hissediyorum. Bunların nedeni ne olabilir? Ve ne yapmalıyım?
Tarih : 03.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Bunlarin altinda yatan sebepler cok derin ve yipratici olabilir. Bizler her zaman sabit bir ruh halinde olamayabiliriz. Olaylarin muhakemesini her zaman saglikli yapamayabiliriz. Ruh halimiz; hayat kalitemizi belirler. Insan; yasami boyunca onu tetikleyen, maruz birakan, ugrastiran seylerle savasir. Bazen de savasirken yorulur, icine kapanir. Bunun bir surec oldugunu kabullenerek baslayabilirsiniz. Bu farkindalik ve kabul sureciyle birlikte, destege ihtiyaciniz olabilir. Destek icin; randevu alip, bizlerle iletisime gecebilirsiniz. Sevgiler.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi