İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Merhaba tuhaf durumdayim

İyi günler öncelikle eşimle annem yillardir anlaşamıyor hep tartışma annem ayağından ameliyat oldu ve bende kaldı 1 hafta yine kavga çıktı ve annem gitti eşimle çok kavga ettik aramız bundan sonra biraz düzelmiş gibiydi benim eskiden çamaşır suyundan bı etkilenme olayım oldu ve korkmuş tum baya ve 4 gün önce tekrar aynısı oldu ve bana bı anda daralma hissi geldi ve çok korktum zehirlendim diye bu olaydan sonra bende iştahsız mide bulantısı geçmeyen bı huzursuzluk heyecan konuşmak istemiyorum 2 çocuğum var ne yemek yapmak ne başka birşey hicbise yapamıyorum halsizim ve anneme geldim çocuklarla ondan sonra bı dahiliye doktoruna gittim neden yiyemiyorum halsizim tuhafim diye kan testi yapıldı kanımda biraz enfeksiyon çıktı ilaçlar verildi ama ben yemek yiyemememi kafama çok takmış durumdayım eskisi gibi olmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum normalde çok iştahlı biriyim
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhabalar, aşırı strese maruz kalmanız bir kaygı atağı geçirmenize neden olmuş olabilir. Psikolojik destek alarak sorunla baş edebilirsiniz. Dilediğiniz her an desteğe hazırız.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi