İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Mutlu olamıyorum her konuda hep araftayım

Hayatımın değişim noktalarından birindeyim. Mutlu olamıyorum ya hep her konuda araftayım ne yapacağımı bilemiyorum hep ortada kalıyorum. Düşüneyim diyorum düşünemiyorum, öleyim o zaman bari diyorum yok diyorum yaşayıp ne yapacağım ki bir amacım yok mutlu da olmak değişik bir şey yani neden yaşıyorum onu da anlamıyorum işte şu an hiçbir şey yapmıyorum ciddi anlamda hiçbir şey yapmıyorum yat kalk yat kalk her gün kendimi kandırıyorum ne yapmam lazım ben çözemiyorum çözen varsa bana anlatabilir mi?
Tarih : 04.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle kendinizi iyi tanıyıp, ne istediğinize karar vermelisiniz. Karar verdikten sonra kendinize hedefler koymalısınız. Bu hedefler kısa vadeli şekilde zamana dağıtılmalıdır. Çünkü kısa vadeli hedefler basit gözükse de sizi büyük hedefinize götürür.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Karar verme mekanizmalarınızı, nelere dayanarak olumsuz düşüncelere daldığınızı, tam o andaki iç konuşmalarınızı tartmalıyız. Ayrıca yaşam ve hayatta bir şeyler yapma motivasyonunuzu artırabileceğimizi incelemek, hayata farklı bir bakış açısından bakabilmek için gerekli alternatifleri görme becerisi size iyi gelecektir.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, lütfen destek almaya çalışın, ruh halinizden dolayı zorlu günler geçirdiğinizi tahmin edebiliyorum. Destek almanız gerek. Dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi